CORO PICCOLO Praha

S hrdostí si Vám dovolujeme oznámit, že společnost CASPER CONSULTING a.s. je jedním ze sponzorů dětského pěveckého sboru CORO PICCOLO Praha

 

Námi poskytnutý peněžní dar ve výši 100.000 Kč byl určen na realizaci projektů a zároveň na koncertní a divadelní kostýmy.

Klepnutím na miniaturu otevřete fotografii v plné kvalitě

Je jim v průměru 12 let, zpívají nejrůznější žánry od klasiky přes rock, pop i jazz. Vystupují s nejrůznějšími interprety české hudební scény, hrají divadlo a nebo si prostě jen tak hrají.

Klepnutím na miniaturu otevřete fotografii v plné kvalitě

Dětský sbor Coro Piccolo je umělecky pružné a moderní seskupení talentovaných zpívajících dětí. Sbor pořádá samostatné koncerty, spolupracuje s dalšími hudebníky a hudebními tělesy. Natáčí pro televizi i rozhlas. Členové sboru účinkují v dětských rolích pražských muzikálů. Do sboru jsou děti přijímány na základě pečlivého konkursu a procházejí přípravnými odděleními, kde je kromě základů pěvecké techniky a hudební teorie rozvíjen jejich hudebně - dramatický projev. Děti mají jevištní mluvu, rytmiku i pohybovou průpravu. Největší důraz je ovšem kladen na přirozený pěvecký projev, který interpretovaným písním dodává přirozenou lehkost, šmrnc a hravost.

Klepnutím na miniaturu otevřete fotografii v plné kvalitě
(zdroj: coro-piccolo)